Bankietówki - Bankietowe serwetki bawełniane i materiałowe

W każdej wykwintnej restauracji wyposażenie stołu w serwetkę materiałową, czyli tzw. bankietówkę to element niezbędny. Cóż bowiem znaczy piękna zastawa i dobry posiłek bez eleganckiej serwety bankietowej?


Serwetki do restauracji można formować w różne kształty, które będą stanowiły piękną ozdobę miejsca. Tego typu dekoracje są niezwykle efektowne, pięknie się prezentują, zdobią stół a do tego są praktyczne. Zachęcamy także do kontaktu i składania zapytań na zamówienia specjalne. Jeżeli nie dysponujemy wymarzonym wzorem, z chęcią go dla Ciebie uszyjemy.

Bankietówki

 Ważnym elementem wyposażenia każdej eleganckiej restauracji są serwetki materiałowe, tzw. bankietówki. Dobry posiłek potrzebuje także odpowiedniej oprawy w postaci dekoracji i szykownych tekstyliów. Twoich gości zachwycą wytworne dodatki dostępne w sklepie invitta.pl. Szczególnie polecamy serwetki bankietowe bawełniane oraz bawełniano-poliestrowe ale w naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów w różnych gramaturach, kolorach i w wielu rozmiarach.

Jeżeli wśród gotowych artykułów nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania, a uszyjemy serwetki bankietowe i wszelkie inne akcesoria do dekoracji stołu specjalnie dla Ciebie. Pomożemy dopasować do Twojego wnętrza również wszystkie inne niezbędne tekstylia, takie jak: obrusy, bieżniki, serwety, pokrowce na krzesła, skirtingi i inne elementy wystroju.

Kupujesz więcej?
Płać mniej!

 Sprawdź
tutaj również nasze rabaty ilościowe


© 2023 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF