Obrusy z Gipiurą

Niejedna Pani domu zastanawia się jak sprawić, by stół w jadalni wyglądał elegancko i stylowo, a jednocześnie nowocześnie i atrakcyjnie. Aby osiągnąć taki właśnie efekt, należy sięgnąć po obrus z wykończeniem gipiurą. Obok jej niebanalnych splotów nie sposób przejść obojętnie. Dodatkowo oferowane przez nas artykuły wykonane są z plamoodpornego materiału, dzięki czemu są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. W asortymencie sklepu Invitta znaleźć można produkty o różnej gramaturze.

Do każdego zamówionego obrusa dodajemy gratis serwetkę o wymiarach 30x30 cm.

Obrusy z gipiurą lub koronką

Eleganckie, wysokiej jakości obrusy z doszytą gipiurą lub koronką.
Salon, czy jadalnia to niezwykle ważne miejsce w domu. To w nich celebrowane są często najważniejsze chwile z życia każdej rodziny. Nie tylko od święta, ale i na co dzień należy dbać o estetyczny wygląd stołu. Jak sprawić, by zawsze dobrze się prezentował? W tym celu warto sięgnąć po stylowe, solidne obrusy z koronką lub gipiurą. Ich klasyczna, różnorodna kolorystyka oraz nowoczesne, niebanalne wykończenie zachwycą każdego. 

Artykuły dostępne w sklepie Invitta cechuje wysoka funkcjonalność. Wykonany z wytrzymałych materiałów obrus z doszytą gipiurą lub koronką będzie oryginalnym dodatkiem, znakomicie uzupełniającym wystrój w dowolnym stylu. Doskonale sprawdzi się on w czasie imprez okolicznościowych, pięknie zdobiąc stół, a przez to uświetniając każdą uroczystość. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów naszych produktów pozwoli na idealne dopasowanie obrusu do potrzeb nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Prosty w obsłudze konfigurator pomoże szybko zamówić produkt w wybranym kolorze, kształcie, rozmiarze oraz stylu wykończenia. 
 
Serwetka 30x30 cm GRATIS*
Do każdego zamówionego obrusa dodajemy serwetkę 30x30 cm

© 2023 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF