Obrusy bawełniane - Obrus bawełniano-poliestrowy plamoodporny P130

Promocja
Obrus bawełniano-poliestrowy plamoodporny P130
Obrus bawełniano-poliestrowy plamoodporny P130
Obrus bawełniano-poliestrowy plamoodporny P130
Obrus bawełniano-poliestrowy plamoodporny P130
Obrus bawełniano-poliestrowy plamoodporny P130

Materiał: 60% bawełna/40% poliester
Gramatura tkaniny: ok. 230 g/m2
Wykończenie: plamoodporne Standard
Max. szer. obrusa: 158 cm, długość bez ograniczeń
Termin realizacji: od 2 do 5 dni roboczych

To jest konfigurator obrusów, bieżników i serwetek P130.

Poniżej w 4 krokach zamówisz obrus(y) na dowolny wymiar.Serwetka w prezencie Do każdego zamówionego obrusa dodajemy serwetkę 30x30 cm GRATIS
Obrusy P130 to wysokiej jakości obrusy bawełniano-poliestrowe, które dzięki specjalnemu splotowi tkaniny nawiązują optyką do tkanin lnianych.
Dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej a dwustopniowy proces barwienia (osobno włókna bawełniane i osobno włókna poliestrowe) sprawia, że kolorystyka jest bardzo oryginalna, tworząc na większości barw efekt bikoloru (jedne włókna są jaśniejsze a inne ciemniejsze), dzięki czemu na tkaninie powstaje niepowtarzalny efekt melanżu.
 
Obrusy te również są obrusami plamoodpornymi. Zastosowano w nich wysokiej jakości obustronną apreturę plamoodporną, która sprawia, że po wylaniu płynów na powierzchni obrusa tworzą się efektowne kropelki. Inną ważną cechą tego wykończenia jest to, że wydłuża ono żywotność tkaniny a obrus przez dłuższy czas utrzymuje świeży, nowy wygląd.
Obrusy są dość grube (230 g/m2) i posiadają miękki chwyt, dzięki czemu idealnie prezentują się na każdym stole. Zawartość poliestru w tkaninie (w wysokości ok. 40%) zwiększa trwałość i odporność obrusów na działanie czynników mechanicznych.
 
Obrusy P130 szyjemy na wymiar. Stworzyliśmy w naszym serwisie internetowym oryginalny i zarazem łatwy i intuicyjny konfigurator, który umożliwia zamówienie obrusów, bieżników i serwetek z dokładnością do 1 cm w dowolnym kształcie - zarówno obrusy kwadratowe i prostokątne, jak również obrusy okrągłe i owalne.
Obrusy P130 wykonujemy w wersji obszycia na 1 cm (podwójne podwinięcie) oraz w wersji z mankietem na 3 lub 5 cm z rogami zaszytymi kopertowo w szpic.
Każdy obrus wykonujemy z najwyższą starannością a możliwość zamówienia na miarę sprawia, że obrusy są dokładnie dopasowane do każdego stołu.
Materiał - 60% bawełna / 40% poliester
Temperatura prania - 40 st. C
Wykurcz po praniu - do 3%
Wybielanie - nie wybielać
Pranie chemiczne - czyścić w chloretylenie lub benzynie
Prasowanie - prasować w temperaturze max. 150 st. C
Suszenie mechaniczne - nie suszyć bębnowo

© 2022 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF