Obrusy bożonarodzeniowe na wymiar

Jest taki czas w ciągu roku, który uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Błyszcząca lampkami choinka, pod którą czekają prezenty, dźwięk kolęd, a także przepyszne potrawy serwowane na pięknie zastawionym stole to tylko niektóre elementy składające się na panujący w tym okresie magiczny, rodzinny nastrój. Na Boże Narodzenie, na to wyjątkowe święto, przygotowaliśmy równie wyjątkowe obrusy bożonarodzeniowe. Pomogą one stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdym domu. Posiadamy bogaty asortyment wyłącznie najwyższej jakości, eleganckich i funkcjonalnych artykułów tekstylnych.
Są wśród nich wyszukane obrusy świąteczne wykonane z tkanin żakardowych, ze złotą lub srebrną nitką. Ich stylowe wzory zachwycą każdą Panią domu. Warte uwagi są także obrusy zadrukowane brokatem z pięknymi motywami świątecznymi. Liście ostrokrzewu, śnieżynki oraz gwiazdki, to tylko niektóre z elementów, jakie zdobią nasze obrusy. Szeroki wybór artykułów dostępnych w sklepie Invitta obejmuje zarówno produkty poliestrowe, plamoodporne, jak i bawełniane.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrusów świątecznych na Boże Narodzenie, które możemy uszyć na dowolny wymiar:

Serwetka w prezencie
Serwetka 30x30 cm GRATIS*
 Do każdego zamówionego obrusa dodajemy serwetkę 30x30 cm

Obrus bawełniany Gaja
Promocja
42 czarny melanż + srebrna nitka45 perłowy szary melanż + srebrna nitka

© 2024 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF