Obrusy do restauracji

Wizytówką każdego hotelu i lokalu gastronomicznego są pięknie ustrojone i schludne stoły, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór tekstyliów we wnętrzu oraz obrusów do restauracji. Postaw na sprawdzone rozwiązania oferowane w sklepie internetowym invitta.pl, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Szyjemy kompletne wyposażenie restauracyjne: obrusy, bieżniki, pokrowce na krzesła, skirtingi, bankietówki i inne akcesoria na wymiar z wysokiej jakości tkanin i w bogatej ofercie wzorów i kolorów. 

Obrusy do restauracji

W sklepie internetowym invitta.pl oferujemy wysokiej jakości obrusy do restauracji. Posiadamy bogaty asortyment tkanin o podwyższonych walorach użytkowych a ofertę dedykujemy szeroko rozumianej branży HoReCa. Szyjemy na wymiar tekstylia restauracyjne w najróżniejszych formatach, w wersji gładkiej i żakardowej, klasycznej białej oraz kolorowej. Mamy do wyboru tkaniny bawełniane, bawełniano-poliestrowe, a także materiały plamoodporne z poliestru w różnych gramaturach oraz w różnych szerokościach. 

Zachwyć swych gości pięknymi obrusami a Twoje starania z pewnością zostaną docenione. 
W ofercie znajdziesz także do kompletu bieżniki, serwety, bankietówki, pokrowce na krzesła, czyli wszystko co niezbędne, aby lokal wyróżniał się na tle konkurencji.
Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty obrusów do restauracji.
 

Kupujesz więcej? Płać mniej!
Ceny hurtowe już od 3 szt.!

 
Sprawdź również nasze atrakcyjne rabaty!
lub
Zamów indywidualną wycenę!© 2024 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF