Obrusy drukowane

W każdym wnętrzu o nowoczesnym wystroju świetnie sprawdzą się wielobarwne dekoracje stołu, takie jak obrusy drukowane. Dobierz do nich i dopasuj inne wielobarwne tekstylia: bieżniki, serwety, pokrowce na krzesła, które oddadzą charakter pomieszczenia. Wykonane z plamoodpornych tkanin sprawdzą się zarówno w gastronomii, jak i w mieszkaniach osób prywatnych. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępnych wzorów tkanin i zamów robione na wymiar obrusy kolorowe, które będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Obrusy kolorowe - drukowane

W naszej ofercie posiadamy również materiały zadrukowane, z różnorodnymi, modnymi wzorami, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnym, mniej formalnym wnętrzu. Z takich tkanin szyjemy m.in. serwety, bieżniki i obrusy drukowane. Kolorowe nadruki wykonujemy na tkaninach poliestrowych, pokrytych obustronnie apreturą plamoodporną. Nanosimy je techniką transferową lub druku mokrego, co pozwala na korzystanie z bardzo szerokiej palety barw. 
Zatrudniamy doświadczonych projektantów, którzy na bieżąco aktualizują naszą ofertę na obrusy kolorowe zgodnie z panującymi trendami. Dużą zaletą obrusów drukowanych jest więc ciekawa kolorystyka oraz trwałość, a do tego dzięki swym właściwościom plamoodpornym długo wyglądają czysto i schludnie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym na invitta.pl:
  

Do każdego zamówionego obrusa dodajemy serwetkę 30x30 cm
Serwetka 30x30 cm GRATIS*

Obrus plamoodporny Vera DPW NRT02
Promocja
NRT02
Obrus plamoodporny Vera DPW NRT03
Promocja
NRT03
Obrus plamoodporny Vera DPW NRT04
Promocja
NRT04
Obrus plamoodporny Vera DPW NRT-01
Promocja
NRT-01
Obrus plamoodporny Elbrus DPN 7z1694-101
Promocja
Nowość
7z1694-101

© 2021 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF