Obrusy na wymiar - jak zamówić?

W zasadzie wszystkie obrusy, dostępne w invitta.pl, można zamówić na dowolny wymiar.
W tym celu opracowaliśmy łatwy i intuicyjny konfigurator obrusów, który dostępny jast na każdej stronie produktowej przedstawiającej nasze obrusy (patrz np.: Obrusy na wymiar - Vera).
Zamówienie obrusów, bieżników i serwetek na dowolny wymiar to tylko 4 kroki (podanie 4 podstawowych informacji, dotyczących zamawianych obrusów) - wybór koloru, sposobu wykończenia i kształtu oraz podanie właściwego wymiaru (krótki opis kroków przedstawiamy w poniższej tabeli).
W invitta.pl obrusy oferujemy pogrupowane według różnych kategorii. Po wybraniu odpowiedniej dla siebie kategorii oraz kliknięciu na wybrany przez siebie wzór, przejdziesz do właściwej strony produktowej. Po zapoznaniu się z podstawowymi cechami produktu, możesz już rozpocząć własną konfigurację obrusów.
Poniżej przedstawiamy przykładowe zrzuty ekranów wraz z opisem:
Pierwszy krok to oczywiście wybór właściwego koloru. Najechanie kursorem na zdjęcie spowoduje jego powiększenie. Kliknięcie to dokonanie wyboru. Pożądany kolor obrusa zostanie podświetlony na niebiesko.
Kolejny krok to wybór sposobu wykończenia obrusa. Odpowiedni sposób wykończenia zostanie również podświetlony na kolor niebieski.
Dostępne sposoby wykończenia zostały opisane w odrębnym artykule - "Rodzaje wykończeń obrusów".
W następnym kroku należy wybrać kształt obrusa. Wybrany przez nas kształt zostanie podświetlony w kolorze niebieskim.
Ostatni krok to podanie wymiarów. Poprzez wpisanie odpowiednich wymiarów możesz zamówić zarówno duże obrusy, jak i mniejsze bieżniki, czy wręcz małe serwetki. Tutaj należy tylko zwrócić uwagę na minimum i maksimum, szczególnie jeśli chodzi o szerokość, która zawsze ograniczona jest szerokością tkaniny, z której wykonujemy dany obrus.
Przede wszystkim należy jednak zwrócić uwagę na podanie właściwych wymiarów. Nierzadko, przez roztargnienie, zamawiający podają wymiary blatu stołu bez uwzględnienia tzw. zwisu (typowy zwis obrusa to ok. 20-25 cm na każdej stronie, czyli do wymiarów blatu stołu należy dodać ok. 40-50 cm). Prosimy na to zwrócić uwagę.
 
Podanie poprawnych wymiarów obrusa, bieżnika, czy serwetki skutkuje wyświetleniem ceny - zarówno ceny netto, jak i brutto. Oznacza to, że konfiguracja naszego obrusa została zakończona i możemy kontynuwać dalszy proces składania zamówienia.

© 2024 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF