Obrusy w kratkę

Wybierając artykuły tekstylne zarówno do lokalu gastronomicznego, jak i na użytek prywatny, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wzór, ale też właściwości. Nasze obrusy w kratę wykonujemy z doskonałej jakości, trwałych, poliestrowych tkanin plamoodpornych. Ich zastosowanie gwarantuje wysoki komfort użytkowania produktu. Stół przykryty dostępnymi w sklepie Invitta obrusami w kratkę pięknie wygląda i łatwo się sprząta. Dzięki temu idealnie nadają się one do każdej restauracji, pizzerii lub innego miejsca, gdzie serwowane jest jedzenie.

Obrusy w kratę

Eleganckie i ponadczasowe obrusy w kratę to klasyka wśród obrusów wykorzystywanych w gastronomii. Modne kolory oraz różne wielkości i rodzaje krat gwarantują wysoką estetykę, oraz niezapomniane chwile klientom lokali, tworząc w nich wyjątkową atmosferę.
Materiały tekstylne w kratkę idealnie nadają się też np. na stół na tarasie, czy w ogrodzie. Ich niebanalny wygląd przypadnie do gustu każdemu, sprawiając, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci domowników i gości.
Sprawdź naszą ofertę!
 
Kupujesz więcej?  Płać mniej!
Ceny hurtowe już od 3 szt.!

 

© 2024 Invitta - gościnny sklep z tekstyliami | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: GRAFF